Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

Pożar BMW na barierce. Laweciarz tego nie przewidział…

Gdy BMW zwisło na barierce energochłonnej, do akcji wkroczyła pomoc drogowa. W trakcie próby zdjęcia samochodu coś poszło jednak nie tak… Najpierw uszkodzony został zbiornik paliwa, z którego zaczęła wyciekać benzyna, chwilę później samochód stanął w ogniu.

👨🏻‍🦰 Paliwo poszło, ch*j no co. Tylko żeby teraz nikt nie zapalił tu czegoś. Dawaj, dawaj, teraz to musisz raz, bo jak się zapali to będzie lipa…
👨‍🦲 Po straż trzeba dzwonić, ja pie***lę…
👨🏻‍🦰 Już ch*j, już po samochodzie

Pobrane z Youtube Kompleksowe naprawy BMW Warszawa. Fachowcy z doświadczeniem. Zleć naprawę auta już dziś! Doświadczeni specjaliści. Sprawdzony serwis. Najwyższy poziom obsługi. Terminowość zleceń. Wieloletnie doświadczenie Jeśli potrzebujesz pomocy przy silniku lub instalacji elektrycznej w swoim BMW, zanieś ją do certyfikowanego centrum serwisowego. Zatrudniaj kompetentną pomoc i nie próbuj robić wszystkiego sam. Specjalistyczna konserwacja BMW, narzędzia do skanowania, tuning chipów i kodowanie są dostępne tutaj. Zapewniamy aktualizacje oprogramowania, dzięki którym Twoje BMW lub MINI będzie gotowe do jazdy. Konserwacja i serwis samochodów elektrycznych; naprawy układów EGR, DPF, ADDBLUE, SCR AGR. Naprawy powypadkowe, mechanika samochodowa, ocena uszkodzeń pojazdów mechanicznych. Kompletne zapasy dla Twojego samochodu.

Mechanika do Auta BMW

Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

Naprawa Samochodów BMW

Najwyższa jakość i dogodne terminy. Sprawdź dlaczego warto skorzystać z naszych usług. Nasz zespół mechaników do BMW składa się z ludzi o wieloletnim doświadczeniu zdobytym w autoryzowanych stacjach obsługi różnych marek takich jak Audi i Mrecedes. Ostatnie lata przepracowane przez nas w takich dealerstwach w Warszawie jak BMW Motors Warszawa, Bawaria Motors czy BMW Inchcape Motor Warszawa, predysponują naszych mechaników samochodowych do w pełni profesjonalnej obsługi samochodów BMW i Mini.

Zarówno aspekty techniczne, jak i serwisowe naszych usług są najwyższej możliwej jakości dzięki naszej rozległej wiedzy (potwierdzonej certyfikatami BMW AG). Terminowość, rzetelność i stały kontakt z konsumentem to nie tylko slogany, ale fundament naszej działalności.

Serwis BMW Warszawa

Zostaw u nas swój samochód, a my sporządzimy dokładny raport i wycenę naprawy. Stawki naszych usług są zawsze całkowicie jasne, bez ukrytych opłat.

Nasze doświadczenie w naprawie samochodów oraz znajomość standardów obowiązujących w oficjalnych serwisach pozwala nam na określenie najskuteczniejszego rozwiązania dla danego problemu. Czasami wymaga to wyjścia poza normę, ale jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie. Konserwacja i regulacja ruchomych części
Jesteśmy prywatną firmą, która wyrobiła sobie renomę jako autorytet w zakresie serwisowania, diagnostyki i programowania pojazdów BMW i MINI. Zapewnienie doskonałej obsługi naszym klientom jest naszym głównym celem.
Podczas gdy my pracujemy nad Twoim pojazdem, możesz wynająć od nas pojazd zastępczy, abyś mógł się poruszać.

Części
Jesteśmy autoryzowanym dealerem części i akcesoriów BMW i MINI. Dzięki naszej rozległej sieci kontaktów biznesowych jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki wybór alternatyw od sprawdzonych producentów po konkurencyjnych cenach, co pozwala nam dostosować nasze usługi do specyficznych wymagań i budżetu każdego klienta.

BMW, DIAGNOSTYKA, ENET, F01, F02, F03, F04, F05, F06, F07, F10, F11, F12, F13, F15, F16, F18, F20, F21, F22, F23, F25, F26, F30, F31, F32, F33, F34, F35, F36, F39, F40, F42, F44, F45, F46, F47, F48, F49, F52, F54, F55, F56, F57, F60, F65, F66, F67, F70, F74, F80, F82, F83, F85, F86, F87, F88, F90, F91, F92, F93, F95, F96, F97, F98, G02, G038, G05, G07, G08, G09, G11, G12, G13, G14, G15, G16, G18, G20, G21, G22, G23, G24, G26, G28, G29, G30, G31, G32, G42, G80, G81, G82, G83, G87, I012, I015, INSTRUKCJE, ISTA, KODOWANIE, MINI, NA ODLEGŁOŚĆ, PROGRAMOWANIE, R57, R58, R59, R60, R61, ZDALNA, ZDALNIE

Serwis do Auta BMW Warszawa

Zadośćuczynienie za szkody spowodowane wypadkiem
Zajmujemy się fachowymi naprawami blacharsko-lakierniczymi, w tym likwidacją skutków wypadku i wypadku samochodowego, likwidacją szkód powypadkowych, usuwaniem szkód parkingowych, a także niepieniężną Likwidacją Likwidacji Odpowiedzialności Cywilnej z OC i AC. Na czas naprawy zapewniamy samochód zastępczy i oryginalne części. Przeprowadzimy Cię przez niezbędne kroki, aby złożyć wniosek i uzyskać wypłatę od dowolnego ubezpieczyciela.

Serwis i Kodowanie Specialistyczne do F10 F30 F20 G30 G05 G01 F15 F16 F26 G20 G11

30 thoughts on “Pożar BMW na barierce. Laweciarz tego nie przewidział…

 1. 📢 Masz ciekawy lub bulwersujący film❓🇵🇱
  🎥 Nagrałeś pirata drogowego, niebezpieczne zdarzenie lub inną interesującą sytuację❓💁‍♂️

  ⚠️ Daj nam znać❗️
  ✉️ kontakt@piracidrogowi.pl
  📱 WhatsApp 👉 502 667 270
  💻 WeTransfer.com – pliki wysokiej jakości ✅

  🔰 OBSERWUJ NAS, ŚLEDŹ, SUBSKRYBUJ ⤵️
  🔵 Facebook.com/piracidrogowi
  🔴 YouTube.com/piracidrogowipl
  🟣 Instagram.com/piracidrogowi

 2. Co za janusze, obaj! Przecież logicznym było to, że jak ruszy beemke, to pręt dotykający podłogę podczas tarcia o podłogę zrobi iskrę, która zapali benzynę. Gratuluję januszom. Takim powinni prawka odebrać, bo jeszcze kogoś zabiją swoimi genialnymi pomysłami

 3. Ale pokaz bakłażaństwa 😆 Ale czego się spodziewać po chłopkach w bełemach co nie potrafią jeździć, a co dopiero radzić sobie w takich sytuacjach.

 4. Dwa dauny, właściciel i laweciarz, szkoda było gaśnicy za 80 zł 🙈🙈🙈🙈 trzeba było wywalić gaśnicę na tą plamę i nie byłoby problemu, druga sprawa jak się zbiornik rozszczelnił a auto wisi na metalowych słupkach to o iskrę nie trudno. Fizyka jeńców nie bierze 🤣 🤣 🤣

 5. W takich sytuacjach przy wycieku mediów z pojazdu prosi się o zabezpieczenie PSP .W zależności od ilości paliwa w zbiorniku przyjeżdza ,,chemik,, zbiera paliwo w wannę a GBA profilaktycznie po spuszczeniu paliwa i podczas wciągania samochodu na lawetę rozwija linię gaśnicza w zabezpieczeniu.I koniec akcji

 6. Jak słucham tego zjeba za kamerą to się zastanawiam kurwa czy coś mnie w życiu jeszcze zaskoczy.. Chociaż laweciarz też niezły xD Ten mu dawaj dawaj a ten stoi jak chuj w dupie solaris… Dwa zjeby się dobrały i dzisiaj mamy hit 🤦‍♂Już nie wspomnę że wspaniały kierowca stoi jak gdyby nigdy nic obok palącego sie auta..

 7. Jeśli paliwo się leje to pierwsze co to odłącza się akumulator i nie ciągnie się auta na chama bo byle iskra spowoduje pożar . Jeden lepszy od drugiego

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!