Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

ELEKTRO ZAWÓR N75 STERUJĄCY ZAWOREM EGR DEMONTAŻ CZYSZCZENIE GDZIE JEST BMW M57 M47 E39 E60 E46 E90TEST. JAK SPRAWDZIC CZY DZIALA ?
Mozna sprawdzic czy ten elektrozawor sterujacy EGR trzyma podcisnienie. W tym celu nalezy podlaczyc napiecie pod wtyczke, zatkac krociec z ktorego wychodzi podcisnienie i pompa prozniowa napompowac podcisnienie do krocca z naoisem VAC. Film z testu: https://youtu.be/HaL62x4LZ5Q

Opornosc (rezystancja) elektrozaworu sterujacego egr to 15.5 oma u mnie w m57 b25tu

00:00 – 04:40 GDZE JEST ELEKTROZAWÓR STERUJĄCY ZAWOREM EGR. LOKALIZACJA W SILNIKACH M57 (M47).
INNE NAZWY TEJ CZĘŚCI TO ZAWÓR/ PRZETWORNIK/CZUJNIK PODCIŚNIENIA CIŚNIENIA, ZAWÓR AGR
NUMER CZĘŚCI TEJ CZĘŚCI TO 7796634.
ANGIELSKIE NAZWY CZĘŚCI TO PRESSURE CONVERTER, EXHAUST CONTROL, VACUUM VALVE, PRESSURE CONVERTER SOLENOID, VALVE PRESSURE CONVERTER
04:40 – 06:13 DEMONTAŻ ELEKTROZAWORU STERUJĄCEGO ZAWOREM EGR W SILNIKU M57 (M47)
06:13 – 07:39 CZYSZCZENIE FILTERKA ELEKTROZAWORU EGR W M57 (M47)
07:39 – 08:07 OBJAWY USZKODZONEGO/ZABRUDZONEGO ELEKTROZAWORU/PRZERWORNIKA CIŚNIENIA STERUJACEGO  EGR – EM

ZABRUDZONY FILTEREK NIE BĘDZIE DAWAŁ BŁĘDOW W KOMPUTERZE, BO ZAWÓR BĘDZIE SPRAWNY ALE NIE DZIAŁAJACY W 100 % POPRAWNIE. OBJAWY ZAPCHANEGO FILTERKA TO SPADEK MOCY SILNIKA,  OPÓŹNIONa REAKCJĘ NA DODANIE GAZU, NIE DOMYKANIE SIĘ ZAWORU EGR, DŁAWIENIE SIĘ SILNIKA SPALINAMI, OSŁABIONE RUSZANIE Z MIEJSCA.  DOTYCZY TO JEDNOSTEK DIESLA BMW,  M57 B25 I B30 i M47

Pobrane z Youtube Kompleksowa obsługa pojazdów marki BMW serwisowanych w Warszawie. Ekspertów w swoich nagraniach, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Jak naprawić swój samochód! profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Sprawdzona i sprawdzona usługa. Absolutny szczyt dbałości o klienta. Szybkość realizacji zamówienia. Wieloletnie doświadczenie w branży Jeśli masz problemy z obsługą lub układem elektrycznym w swoim BMW, skorzystaj z zaniesienia do autoryzowanej stacji naprawczej w celu uzyskania pomocy. Zatrudniaj wykwalifikowaną pomoc, zamiast tworzyć wszystko na własną rękę. Ta lokalizacja oferuje specjalistyczną naprawę BMW, a także chip tuning i kodowanie, a także skanowanie narzędzi. Stosujemy oprogramowanie, które zapewnia, że Twoje BMW lub MINI jest zawsze w najlepszym stanie technicznym. naprawy urządzeń EGR, DPF, ADDBLUE, SCR AGR oraz konserwacja i serwis urządzeń elektrycznych. Naprawy powypadkowe, mechanika samochodowa oraz ocena wykonania pojazdów mechanicznych to tylko niektóre z naszych ekskluzywnych. Kompletne wyposażenie Twojego samochodu.

Mechanika samochodowa do pojazdów BMW
Każdy przypadek w przypadku prac mechanicznych, jak i elektrycznych w pojeździe, należy wziąć pod uwagę przy pomocy autoryzowanego dealera BMW. Skorzystaj z pomocy przeszkolonych specjalistów. W przypadku pojazdów BMW zapewniamy szereg usług eksperckich, w tym diagnostykę, tuning chipów, kodowanie i konserwację. Wykonujemy oprogramowanie w pojeździe, które odpowiada za prawidłowe działanie twojego pojazdu BMW lub MINI. Naprawy układu EGR, a także serwis DPF, ADDBLUE, SCR AGR, a także serwis pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, konserwacja pojazdów i likwidacja obsługi tylko niektórych z usług, które świadczymy. Wszystko, czego potrzebuje Twój samochód.

Serwis i naprawa BMW
Najlepsza możliwa jakość przy uwzględnieniu opcji daty. Dowiedz się, dlaczego warto wiedzieć z naszych usług. Członkowie naszego zespołu techników BMW pracowali w autoryzowanych stacjach obsługi wielu innych marek, w tym jak Audi i Mercedes, i zebrali niezwykłe doświadczenie w trakcie swojej kariery zawodowej. Ostatnie doświadczenie naszych mechaników samochodowych w pracy w salonach dealerskich na terenie Warszawy, takich jak BMW Motors Warszawa, Bavaria Motors, BMW Inchcape Motor Warszawa, przygotowało ich wykonanie w pełni profesjonalnej obsługi pojazdów marki BMW i Mini.

Warsztat samochodowy specjalizacja Auta BMW

Ze względu na rozległość i dogłębność naszej wiedzy aspekty techniczne i obsługi klienta w naszej ofercie są najwyższej możliwej jakości (potwierdzone certyfikatami BMW AG). Nasza firma jest zbudowana na zasadach terminowości, niezawodności i utrzymywania otwartej linii komunikacji z naszymi klientami; to nie są tylko slogany.

Serwis BMW w Warszawie
Jeśli oddasz nam swój samochód, sporządzimy kompleksowy raport oraz wycenę niezbędnych napraw. Nasze ceny są zawsze w 100% przejrzyste i nigdy nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki naszemu doświadczeniu w naprawie samochodów oraz znajomości kryteriów, jakie muszą spełniać oficjalne służby, jesteśmy w stanie ocenić, który sposób postępowania zapewni najlepsze rezultaty w konkretnej sytuacji. Czasem konieczne jest odejście od utartych schematów, ale jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania i podjąć wyzwanie. Konserwacja zapobiegawcza i dostrajanie ruchomych elementów
Jesteśmy prywatną firmą, która ma ugruntowaną reputację lidera w branży serwisu, diagnostyki i programowania samochodów BMW i MINI. Naszym priorytetem numer jeden jest zapewnienie pierwszorzędnej pomocy każdemu z naszych klientów.
Aby zapewnić Ci mobilność przez cały czas, kiedy pracujemy nad Twoim samochodem, z przyjemnością wypożyczymy Ci pojazd zastępczy.

Jesteśmy nie autoryzowanym dealerem BMW i MINI, dlatego możesz u nas kupić części i dodatki. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki wybór opcji od sprawdzonych producentów w konkurencyjnych kosztach dzięki dużej sieci powiązań biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego klienta.

Serwis BMW Warszawa

Serwis BMW w Warszawie
Rekompensata strat poniesionych w wyniku nieszczęśliwego wypadku
Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami blacharsko-lakierniczymi, w tym likwidacją skutków wypadku i wypadku samochodowego, likwidacją szkód powypadkowych, usuwaniem szkód parkingowych, a także niepieniężną likwidacją likwidacji szkód cywilnych OC z ubezpieczeniem OC i komunikacyjnym. Dostarczymy Ci pojazd zastępczy wraz z oryginalnymi częściami na czas prac nad Twoim pojazdem. Przeprowadzimy Cię przez niezbędne procesy, aby ubiegać się o dowolne ubezpieczenie i otrzymać od nich płatność.

Elektryk do Samochodów BMW Warszawa

Kodowanie usług i specjalności dla F10, F30, G20, G30, G05, G01, F15, F16, F26, G20 i G11

Model samochodu BMW M4 GTS przechodzi renowację blacharsko-lakierniczą po uszkodzeniu i awarii.

6 thoughts on “ELEKTRO ZAWÓR N75 STERUJĄCY ZAWOREM EGR DEMONTAŻ CZYSZCZENIE GDZIE JEST BMW M57 M47 E39 E60 E46 E90

  1. witam
    świetny filmik i chyba trafiłem dobrze bo też muszę ten zaworek wyciągnąć i fajnie że pokazałeś jak to zrobić. Czy mogę prosic Ciebie o pomoc? a mianowicie mam taki problem z moją bmw X3 E83 jest to przedlif 2005r 3.0D 204bhp M57N seryjnie a po mapie ma 250bhp i mam wrażenie że auto nie ma pełnej mocy ponieważ świeci mi sie check engine i pokazuje mi komputer błąd P0401 ,,WYKRYTO NIEWYSTARCZAJĄCY PRZEPŁYW RECYLKULACJI SPALIN,, auto dostaje mocy dopiero od 1800-2000 obrotów i czuć takie szarpanie najbardziej na trzecim biegu jak wciskam pedał gazu na maxa, wrażenie mam jakby silnik sie dławił i przerywał, tak jakby może paliwa nie dostawał tyle co ma dostawać albo faktycznie te spaliny go dławią. kumpel powiedział że raczej ten zaworek bedzie zapchany. Ajakie jest twoje zdanie? mógłbyś pomóc? z góry dzieki i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!