Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

Wiozę klientów Uber nowym BMW M2 po Warszawie!—- Instagram: buczooo —–
Tam wrzucam więcej zdjęć ze swoimi pasażerami 😀
Sprawdź czy należy Ci się dopłata do odszkodowania: https://helpfind.pl/s/NDFiMTUzNA
_________________________
Hej! W dzisiejszym filmie zobaczycie reakcje moich pasażerów na przyspieszenie BMW M2, ponad 400 koni mechanicznych! Regulowany wydech M Performance. Jeździłem na aplikacji i zabierałem pasażerów już jakiś czas temu ale w końcu mogłem zmontować i wrzucić dla Was materiał na YouTube!
Samochód jest z wypożyczalni: Premium Cars
Dajcie znać czy film Wam się podobał, do zobaczenia już w kolejnym odcinku!
__________________________________
Sprawdź historię pojazdu: (-10%) https://tinyurl.com/yx5wk6ew
__________________________________
koszula od: Ermando Emilio
___________________________
#Uber #BMW #Warszawa

source Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

26 thoughts on “Wiozę klientów Uber nowym BMW M2 po Warszawie!

  1. Pomysł ma film nienajgorszy chociaż podjąłeś duże ryzyko. Co do genezy filmu to reakcje były zaskakujące- myślałem,że raczej będzie panika 🙂 Pani w białej bluzeczce, petarda!Mówisz,że żadne auto nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Hmmm… tu niestety trafiamy na pewną kwestię, która jest nie do przyjęcia: Pozycję za kierownicą masz fatalną! Zmień ją na poprawną,a zobaczysz,że każdy ruch samochodu bęsziesz czuł całym ciałem.Bęsziesz łącznikiem krwioobiegu między fotelem,a kierownicą 😉 Spróbuj!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!