Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

Kierowca BMW wyskakuje z pałką na rowerzystę #807 Wasze Filmy„Sytuacja z 17.05.2022 10:30 Blankensee – pare km od granicy polski po niemieckiej stronie (okolice Szczecina). Jest to droga bardzo uczęszczana przez rowery i bardzo mało przez auta (głównie mieszkańcy, jak to Niemcy bardzo kulturalni w stosunku do rowerzystów). Jechałem spokojnie z rodzicami, jeden za drugim. Nagle ten typek jadąc bardzo szybko i trąbiąc z 10-15 s prawie nas rozjechał od tyłu. Na mój gest ręka „jak jedziesz baranie” zatrzymał się, wysiadł z auta z pałką, więc zacząłem nagrywać.”

source Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

36 thoughts on “Kierowca BMW wyskakuje z pałką na rowerzystę #807 Wasze Filmy

  1. Zajebał sobie spaślak tatuaże, bmw i pałkę nie wspomnę o za małej koszulce – wielki kozak….konfiskata samochodu, 20 tys za groźby, ze dwa razy w dupę wlać…może się ogarnie 😂

  2. Proponuję wpuścić na drogę publiczną, i z założenia przeznaczoną dla pojazdów silnikowych, oprócz rowerzystów jeszcze matki z wózkami dziecięcymi, wózki inwalidzkie i w zasadzie jeszcze użytkowników rolek. W ten sposób jeszcze łatwiej zdepopulujemy naród, a kierowców samochodów osobowych i ciężarowych oskarżymy jako rzekomo winnych śmierci w.w. grup, przez co wsadzając ich na wiele lat do więzienia dodatkowo obciążymy ich rodziny. Idealny plan. A tak już na serio…czy naprawdę i koniecznie turystykę rowerową trzeba uprawiać na drogach krajowych, powiatowych i gminnych tylko dlatego, że durny ustawodawca na to pozwala? Ci ludzie, którzy tak ochoczo korzywtaja z tych dróg jeżdżąc rowerem prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy z zagrożenia, jakie powodują zarówno dla siebie, jak i kierowców samochodów. Owszem, gość mógł się już nie kompromitować z tą pałka, ale samo zdenerwowanie jestem w stanie zrozumieć i nie raz mam ochotę zatrzymać auto i dać jednemu z drugim w łeb.

  3. Brawa dla Pani za opanowanie i 2 m na 2 dla psychola !!! Trzeba by tylko zreformować więziennictwo tak, aby w końcu osadzeni zarabiali na swoje utrzymanie!

  4. Ale potem taki dzban z bmw moze w domu powiedziec – ale przyje****lem dzisiaj na drodze takiemu jednemu…. az mu wszystkie kredki z tornistra wypadly…

  5. Kopa w jaja i poprawić ze dwa razy w jaja i zadzwonić po gliny i do utylizacji gnoja. Już jest rozpoznawalny więc każdy będzie wiedział co robić jak go spotka.

  6. Nie znam sytuacji, z kijem nie powinien startować, szczególnie taki chłop, ale prawda jest taka, że ciężko znaleźć coś bardziej irytującego na drodze niż pedalarze, którzy myślą że są panami jezdni. Normalnie powinni zakazać jazdy wśród dróg dla takich – w parkach jest wystarczająco ścieżek rowerowych.

  7. Frajer, typowy łysy buc z bmw który na skinienie palca wysiada i ci grozi , oczywiście nie wszyscy kierowcy w bmw są tacy ale pewna grupa taka jest

  8. Kierowco z tego bmw trafił byś na mini juz nigdy nie pojechał byś nigdzie zachowałem się jak zwykły frajer który myśli że droga jest jego tak FEAJERZE odstrzelic twoje nogi

  9. Wszystko fajnie, pięknie – dres z BMW i pałką… słabo. Ale czy ktoś sobie zadał pytanie czy na pewno tak było jak w opisie ? Pełno "pedalarzy" jeżdzi tak, że sam bym im te rowery pozabierał…. Każdy rowerzysta powinien mieć wykupione OC, a myśląc na przód – kartę rowerową również.

  10. oglądałem to wielokrotnie i zawsze widok Pana z prętem i brak reakcji władzy to smutna rzeczywistość ?! Takie zachowanie winno być po tym materiale karalne i nie powinno pozostawać bezkarne ! pełny szacunek dla Pani z filmu i jej zdecydowane działania natomiast negatywne zachowanie dla policji ,prokuratury i sądu za brak jakiejkolwiek reakcji na publiczne udostępnianie takich scen !!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!