Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

Kasowanie Inspekcji BMW 5 E60 Oil Service Indicator Light Reset BMW 5 E60

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Tak jak w tytule!

JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!!
IF IT WAS USEFUL THUMBS UP

source Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

19 thoughts on “Kasowanie Inspekcji BMW 5 E60 Oil Service Indicator Light Reset BMW 5 E60

  1. Dlaczego nikt nie wytlumaczyl co oznacza kluczyk na poz 2. Trzeba bylo jasno napisac ze poz 2 to jest wsuniecie kluczyka do konca a nastepnie wcisniecie startera! Teraz juz wszystko dziala.

  2. u mnie nie działa mimo podejmowanych prób. włączyła mi się inspekcja oleju bmw e60 2009r 520d. Robiłem to tak: zamknąłem drzwi, kluczyk poz 2, ustawiłem na datę, wcisnąłem guzik, po chwili włączył się pomarańcz trójkąt a po kilku sek z powrotem wskakuje data, jak trzymam dłużej to pojawia się ukryte menu i tak w kółko. Co robić, żeby uniknąć serwisu?

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń do mnie!