Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

BMW 325i E30 BAUR Checklist | Adam KuncZainteresowany/a jesteś moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przed zakupową auta?

Zapraszam do kontaktu.

www.acs-serwis.pl
biuro@acs-serwis.pl
+48 603975574

source Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

49 thoughts on “BMW 325i E30 BAUR Checklist | Adam Kunc

  1. Baur fajny, po remoncie blacharskim też super, swap na m50 też fajna opcja bo jednak m20 to m20 a m50 to najlepsze r6 bmw, ale te koła to jakiś żart wygląda jak na szczudłach. Ślepy to zakładał? Przecież ktoś kto ma sprawne oczy by tak jej nie skrzywidził. Jeszcze ten naciag, po co jak do nadkola jest kilometr?

  2. Widzę tu wiele negatywnych komentarzy w kierunku właściciela A ja powiem tak tez mam Baura i nie jest to łatwy temat bo nie ma zadbanych egzemplarzy ponieważ każdy szukał e30 2d a Baur był wyśmiewany Na moje oko zrobienie takiego auta to nie rok czy dwa chyba ze ktoś myśli kategoriami wziąć pożyczkę u Bociana i jazda a znam i takich Drugim problem jest banda domorosłych mechaników którzy popracują w warsztacie rok i są już specjalistami i tu myśle ze tak było Właściciel zrobił lakier i blacharkę teraz Pan Adam ogarnie mechanikę a potem tylko kosmetyka i będzie Lala Trzymam kciuki za projekt a komentarze ze zniszczone auto można sobie wsadzić w dupe bo to wszystko rzecz gustu ja tez robię pod siebie

  3. Nie wiem jak dawno jest to nagrywane i czy moja uwaga coś wniesie, ale jest to ważna sprawa. Brakuje blaszek mocujących tylna belkę do progów. Pewnego dnia właściciel może się zdziwić jak okaże się że zgubi całą oś.

  4. Panie prezesie chyba pierwszy raz pytam 😉przy wrzuceniu na R słychać taki dziwny dźwięk metaliczny czy jakoś tak czy to poduszki pod silnikiem ?? Zaznaczam że przebieg mam w e39 60 tyś 😜

  5. W przypadku takich E30 w tak rzadkich odmianach już mniejsza ze stanem auta……ważne że w ogóle jest:) Tutaj nie ma w czym wybierać:) Natomiast osobiście powróciłbym do oryginału.Wówczas wartość takiego auta będzie inna niż teraz. Filmik jak zawsze – super.

  6. Przezorny facet powinien mieć dwa samochody jeśli musi się często przemieszczać. Ja mam i swoją E60, i opelka którym sobie popylam do roboty. Jak jedno auto musi wystać na warsztacie, to jeżdżę drugim i dupy mechanikowi nie zawracam. A i tak mi właśnie moje auto miesiąc musiało stać u majstra, co mi skrzynie remontował, bo się pochorował, no i mi mówił, że wtedy wszyscy, tylko nie ja dzwoniłem za autem swoim. 🙂

  7. Te naciągi to jest taka wiocha, że głowa mała. Zawsze mnie zastanawia po jaką cholerę to robić i tak upośledzać auto, nie wspominając już o jakiś chorych negatywach.

  8. Nie dość że naciąg na felgach ,co w zakręcie może sobie powrócić to mt śmietnik wsadzony. Jak zobaczyłem te trytytki w 4:42/43 to już wiadomo jak było robione. Wsadzić by wsadzić i tyle.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!