Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

Samodzielna wymiana filtra cząstek stałych DPF #101_NaprawOglądaj „101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-1,S08E01,130233
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1Jeśli skorzystaliście z choć kilku jego wskazówek, to zaoszczędziliście już sporo pieniędzy. Grzegorz Duda nie ustaje jednak w próbach sprawienia, aby w waszych portfelach zostało ich jeszcze więcej. W ósmej serii „101 napraw” Grzesiek ponownie podzieli się swoją wiedzą, dzięki której nauczycie się samodzielnie wykonywać podstawowe naprawy i modyfikacje w samochodzie.

Samodzielne serwisowanie samochodu daje nie tylko satysfakcję, ale też konkretne oszczędności – Grzegorz Duda, doświadczony mechanik z wieloletnią praktyką w sportach motorowych, przekonuje, że wiele drobnych napraw i regularnych czynności koniecznych do utrzymania auta w pełnej sprawności można wykonać w przydomowym garażu. Pokazuje, jak przygotować się do pracy i rozkłada proces naprawy na czynniki pierwsze, a także doradza, na co szczególnie uważać po przystąpieniu do działania. Udowadnia też, że starsze auta niewielkim kosztem można doposażyć tak, by komfortem użytkowania nie ustępowały tym nowoczesnym.

source Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

45 thoughts on “Samodzielna wymiana filtra cząstek stałych DPF #101_Napraw

  1. Faktycznie ekologia zbierać syf dławić niszczyć silnik jeździć jak głupi wkoło a późnej wysr.. wszystko podczas wypalania spowrotem. Do tego ceny z kosmosu za kawałek blachy z puszki.

  2. Nie ma to jak dobra reklama nic wiecej 4000 nalotu i napewno będzie działał bez wizyty w warsztacie powiedzcie też jakie często są koszty naprawy podzespołów które odpowiadają za cały ten cykl aby ten filtr mógł być i funkcjonować tak jak powinien tego nie pokażą bo chodzi o reklamę firmy która regeneruje filtry

  3. No rewelka a przyczyna zapchania filtra? Wszystkich zdziwionych co to się staneło że po 1000km od wymiany znowu kontrolka zapraszam na diagnostykę no ido wypalania połowa zbiornika? może w BMW a ja tylko forda biednego ale za to ręce czyste BMW czyli Będziesz Miał Wycieki.

  4. Proponuje pokazać "samodzielną" wymiane dpf np. w passacie 2.0 4×4 po 300 tyś! No i każdy w domu ma podnośnik i narzędzia. Pan duda sam też sobie zęby wyrywa! Ciekawe co jeszcze robi samodzielnie!?

  5. A taki sens ma wycinanie że masz spokój z tym gównem. Po czyszczeniu rok, dwa może trzy i znowu trzeba płacić za czyszenie. Super interes regularnie płacić 👍

  6. jaki wlac olej do m52b28 tu e46 poprzedni wlascicle lał 10 w 40 zostac na tym czy zmienic na 5w40, 10 w50 badz 60? 70% jazda spokojna, normalna, 30% weekendowy drift

  7. Filmik "The Non-Damaging DIY DPF Home Clean" koleś czyści kretem i rozcienczonym kwasem solnym. Polecam jak ktoś za prawie DARMO chce sobie DPF wyczyścić. Sam bede testować tylko chemie kupie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!