Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

ZALANE AUTO!? Jak przywrócić elektronikę do życia!Bohaterem odcinka „AUTODYŻURU” jest AUDI A3 W dzisiejszym, niedzielnym odcinku, postanowiłem, że pokażę Wam jak …

Pobrane z Youtube Kompleksowa obsługa pojazdów marki BMW serwisowanych w Warszawie. Ekspertów w swoich nagraniach, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Jak naprawić swój samochód! profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Sprawdzona i sprawdzona usługa. Absolutny szczyt dbałości o klienta. Szybkość realizacji zamówienia. Wieloletnie doświadczenie w branży Jeśli masz problemy z obsługą lub układem elektrycznym w swoim BMW, skorzystaj z zaniesienia do autoryzowanej stacji naprawczej w celu uzyskania pomocy. Zatrudniaj wykwalifikowaną pomoc, zamiast tworzyć wszystko na własną rękę. Ta lokalizacja oferuje specjalistyczną naprawę BMW, a także chip tuning i kodowanie, a także skanowanie narzędzi. Stosujemy oprogramowanie, które zapewnia, że Twoje BMW lub MINI jest zawsze w najlepszym stanie technicznym. naprawy urządzeń EGR, DPF, ADDBLUE, SCR AGR oraz konserwacja i serwis urządzeń elektrycznych. Naprawy powypadkowe, mechanika samochodowa oraz ocena wykonania pojazdów mechanicznych to tylko niektóre z naszych ekskluzywnych. Kompletne wyposażenie Twojego samochodu.

Mechanika samochodowa do pojazdów BMW
Każdy przypadek w przypadku prac mechanicznych, jak i elektrycznych w pojeździe, należy wziąć pod uwagę przy pomocy autoryzowanego dealera BMW. Skorzystaj z pomocy przeszkolonych specjalistów. W przypadku pojazdów BMW zapewniamy szereg usług eksperckich, w tym diagnostykę, tuning chipów, kodowanie i konserwację. Wykonujemy oprogramowanie w pojeździe, które odpowiada za prawidłowe działanie twojego pojazdu BMW lub MINI. Naprawy układu EGR, a także serwis DPF, ADDBLUE, SCR AGR, a także serwis pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, konserwacja pojazdów i likwidacja obsługi tylko niektórych z usług, które świadczymy. Wszystko, czego potrzebuje Twój samochód.

Serwis i naprawa BMW
Najlepsza możliwa jakość przy uwzględnieniu opcji daty. Dowiedz się, dlaczego warto wiedzieć z naszych usług. Członkowie naszego zespołu techników BMW pracowali w autoryzowanych stacjach obsługi wielu innych marek, w tym jak Audi i Mercedes, i zebrali niezwykłe doświadczenie w trakcie swojej kariery zawodowej. Ostatnie doświadczenie naszych mechaników samochodowych w pracy w salonach dealerskich na terenie Warszawy, takich jak BMW Motors Warszawa, Bavaria Motors, BMW Inchcape Motor Warszawa, przygotowało ich wykonanie w pełni profesjonalnej obsługi pojazdów marki BMW i Mini.

Warsztat samochodowy specjalizacja Auta BMW

Ze względu na rozległość i dogłębność naszej wiedzy aspekty techniczne i obsługi klienta w naszej ofercie są najwyższej możliwej jakości (potwierdzone certyfikatami BMW AG). Nasza firma jest zbudowana na zasadach terminowości, niezawodności i utrzymywania otwartej linii komunikacji z naszymi klientami; to nie są tylko slogany.

Serwis BMW w Warszawie
Jeśli oddasz nam swój samochód, sporządzimy kompleksowy raport oraz wycenę niezbędnych napraw. Nasze ceny są zawsze w 100% przejrzyste i nigdy nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki naszemu doświadczeniu w naprawie samochodów oraz znajomości kryteriów, jakie muszą spełniać oficjalne służby, jesteśmy w stanie ocenić, który sposób postępowania zapewni najlepsze rezultaty w konkretnej sytuacji. Czasem konieczne jest odejście od utartych schematów, ale jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania i podjąć wyzwanie. Konserwacja zapobiegawcza i dostrajanie ruchomych elementów
Jesteśmy prywatną firmą, która ma ugruntowaną reputację lidera w branży serwisu, diagnostyki i programowania samochodów BMW i MINI. Naszym priorytetem numer jeden jest zapewnienie pierwszorzędnej pomocy każdemu z naszych klientów.
Aby zapewnić Ci mobilność przez cały czas, kiedy pracujemy nad Twoim samochodem, z przyjemnością wypożyczymy Ci pojazd zastępczy.

Jesteśmy nie autoryzowanym dealerem BMW i MINI, dlatego możesz u nas kupić części i dodatki. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki wybór opcji od sprawdzonych producentów w konkurencyjnych kosztach dzięki dużej sieci powiązań biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego klienta.

Serwis BMW Warszawa

Serwis BMW w Warszawie
Rekompensata strat poniesionych w wyniku nieszczęśliwego wypadku
Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami blacharsko-lakierniczymi, w tym likwidacją skutków wypadku i wypadku samochodowego, likwidacją szkód powypadkowych, usuwaniem szkód parkingowych, a także niepieniężną likwidacją likwidacji szkód cywilnych OC z ubezpieczeniem OC i komunikacyjnym. Dostarczymy Ci pojazd zastępczy wraz z oryginalnymi częściami na czas prac nad Twoim pojazdem. Przeprowadzimy Cię przez niezbędne procesy, aby ubiegać się o dowolne ubezpieczenie i otrzymać od nich płatność.

Elektryk do Samochodów BMW Warszawa

Kodowanie usług i specjalności dla F10, F30, G20, G30, G05, G01, F15, F16, F26, G20 i G11

Model samochodu BMW M4 GTS przechodzi renowację blacharsko-lakierniczą po uszkodzeniu i awarii.

24 thoughts on “ZALANE AUTO!? Jak przywrócić elektronikę do życia!

  1. Auto po zalaniu to neverending story 🙂 wyłączniki styki kable 🙂 śniedzieje to z czasem kabla czasem wyglądają na dobrą a po przecięciu korozja zjadła kabel 🙂 i co lepsze wyczyszczenie auta z błota jest dość trudne 🙂 wczoraj byłem oglądnąć pasta z 2008 w kombi 🙂 nie bity niby stał sporo .. Czysty w środku ale zastanowiło mnie to że zawiasy były sikane białym smarem.. No to szukanie po plastikach.. I wyszło szydło z worka nalot wody… 4 mechaników odpalało auto aż spalili starter.. Cyrk.. Po podpięciu launch x431 brak komunikacji że sterownikiem silnika … Dziwne ale Przy naładowanym akumulatorze odezwało się sporo elementów z tzw za niskim napięciem…

  2. Ja bym tylko powiedział elektronicznym okiem żę woda wpływa na korozje takich układów nawet bez zasilania. Co jak co ale woda nie jest najczystsza i zawsze pewne minerały z niej zostaną. Do czyszczenia takich rzeczy polecam izopropanol.:p

  3. Ta elektryka powinna być pakowana z nowych częci nie rzeźbiona, bo jak sam autor powiedział nie wiadomo jak długo to pożyje. A tak to jest współudział z handlarzyną w wciskaniu nieświadomemu nabywcy "jedynej takiej"

  4. Takich mechaników potrzebujemy. Znających się na fachu, potrafiących naprawić rzeczy które są zbyt skomplikowane dla zwykłego zjadacza chleba. Nie tylko wymienić, bo to akurat każdy zdrowy człowiek jest w stanie zrobić przy odrobinie chęci i warunków. Gdyby każdy tak podchodził do tematu, nie istniałyby takie opcje jak „opinie google”😉

  5. Dokladnie za jakiś czas wyjdzie korozja na takiej płytce PCB i …. Pewnie klient zaraz po naprawie będzie chciał go sprzedać poki działa…. moim zdaniem dla bezpieczeństwa takie auta powinny być z góry kasowane całkowicie. Takie powinno być prawo. Ps. Jestem elektronikiem praktykiem na codzień.

  6. Dokładnie to nie jest wymiana zawieszenia czy robienie przy silniku
    Jest to czasochłonne i czasami lepiej wziasc coś co wiesz ile godzin zajmie niż takie „wodocianki” bo nie wiesz co powiedzieć klijentowi
    A każdy pyta się jaka cena i ile to zajmie🤣🤣Ale życzę każdemu żeby to ogarniał

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!