Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

Tomek był w szoku, kiedy zobaczył co przywiozłem! | Polskie BMWhttp://mubi.pl/patryk_mikiciuk150 pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN!
Subskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/c/patrykmikiciuk?sub_confirmation=1
Odkrywamy kolejną niesamowitą historię. W 1934 r. zaprezentowano roadstery 315/1 i 319/1 wyposażone w jednostki o pojemności 1500 ccm i 1900 ccm. To prawdopodobnie pierwszy przedwojenny samochód, który zapoczątkował polski motorsport.

#patrykmikiciuk #polskiebmw #BMW Materiał zawiera lokowanie.

source Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

29 thoughts on “Tomek był w szoku, kiedy zobaczył co przywiozłem! | Polskie BMW

  1. Ale świry… Ale takie pozytywne😄 nie no szacunek i wielki podziw że Wy w tej kupie złomu i rdzy widzicie super auto. Dzięki Wam to jeszcze kiedyś bedzie cieszylo oczy, mimo że dziś można się popukac w głowę. Jednak jeśli ktokolwiek jest w stanie to ożywić to TYLKO WY. Powodzenia!!!! Pozdrawiam

  2. Nie wiem jak z tym Mubi jest ale jak dziewczynie się kończyło oc i szukała to jej powiedziałem o tej stronie, że jest promka i wyliczyło jej oc z tą promocją ileś tam a potem z ciekawości weszła normalnie bez tego kodu promocyjnego to cena nie pamiętam ale było w podobnych okolicach do tej ceny z obniżką -150 zł albo nawet taniej wychodziło xd

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!