Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

SEKCJA ZWŁOK, SKRZYNIA ROZDZIELCZA 4X4, REDUKTOR, PLANETARNY MECHANIZM RÓŻNICOWY.Siemandero Skrzynię rozdzielczą dostałem od Widza i pochodzi ona z Jeep Grand Cherokee 2008r. Jako ciekawostkę podam że …

Pobrane z Youtube Kompleksowa obsługa pojazdów marki BMW serwisowanych w Warszawie. Ekspertów w swoich nagraniach, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Jak naprawić swój samochód! profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Sprawdzona i sprawdzona usługa. Absolutny szczyt dbałości o klienta. Szybkość realizacji zamówienia. Wieloletnie doświadczenie w branży Jeśli masz problemy z obsługą lub układem elektrycznym w swoim BMW, skorzystaj z zaniesienia do autoryzowanej stacji naprawczej w celu uzyskania pomocy. Zatrudniaj wykwalifikowaną pomoc, zamiast tworzyć wszystko na własną rękę. Ta lokalizacja oferuje specjalistyczną naprawę BMW, a także chip tuning i kodowanie, a także skanowanie narzędzi. Stosujemy oprogramowanie, które zapewnia, że Twoje BMW lub MINI jest zawsze w najlepszym stanie technicznym. naprawy urządzeń EGR, DPF, ADDBLUE, SCR AGR oraz konserwacja i serwis urządzeń elektrycznych. Naprawy powypadkowe, mechanika samochodowa oraz ocena wykonania pojazdów mechanicznych to tylko niektóre z naszych ekskluzywnych. Kompletne wyposażenie Twojego samochodu.

Mechanika samochodowa do pojazdów BMW
Każdy przypadek w przypadku prac mechanicznych, jak i elektrycznych w pojeździe, należy wziąć pod uwagę przy pomocy autoryzowanego dealera BMW. Skorzystaj z pomocy przeszkolonych specjalistów. W przypadku pojazdów BMW zapewniamy szereg usług eksperckich, w tym diagnostykę, tuning chipów, kodowanie i konserwację. Wykonujemy oprogramowanie w pojeździe, które odpowiada za prawidłowe działanie twojego pojazdu BMW lub MINI. Naprawy układu EGR, a także serwis DPF, ADDBLUE, SCR AGR, a także serwis pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, konserwacja pojazdów i likwidacja obsługi tylko niektórych z usług, które świadczymy. Wszystko, czego potrzebuje Twój samochód.

Serwis i naprawa BMW
Najlepsza możliwa jakość przy uwzględnieniu opcji daty. Dowiedz się, dlaczego warto wiedzieć z naszych usług. Członkowie naszego zespołu techników BMW pracowali w autoryzowanych stacjach obsługi wielu innych marek, w tym jak Audi i Mercedes, i zebrali niezwykłe doświadczenie w trakcie swojej kariery zawodowej. Ostatnie doświadczenie naszych mechaników samochodowych w pracy w salonach dealerskich na terenie Warszawy, takich jak BMW Motors Warszawa, Bavaria Motors, BMW Inchcape Motor Warszawa, przygotowało ich wykonanie w pełni profesjonalnej obsługi pojazdów marki BMW i Mini.

Warsztat samochodowy specjalizacja Auta BMW

Ze względu na rozległość i dogłębność naszej wiedzy aspekty techniczne i obsługi klienta w naszej ofercie są najwyższej możliwej jakości (potwierdzone certyfikatami BMW AG). Nasza firma jest zbudowana na zasadach terminowości, niezawodności i utrzymywania otwartej linii komunikacji z naszymi klientami; to nie są tylko slogany.

Serwis BMW w Warszawie
Jeśli oddasz nam swój samochód, sporządzimy kompleksowy raport oraz wycenę niezbędnych napraw. Nasze ceny są zawsze w 100% przejrzyste i nigdy nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki naszemu doświadczeniu w naprawie samochodów oraz znajomości kryteriów, jakie muszą spełniać oficjalne służby, jesteśmy w stanie ocenić, który sposób postępowania zapewni najlepsze rezultaty w konkretnej sytuacji. Czasem konieczne jest odejście od utartych schematów, ale jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania i podjąć wyzwanie. Konserwacja zapobiegawcza i dostrajanie ruchomych elementów
Jesteśmy prywatną firmą, która ma ugruntowaną reputację lidera w branży serwisu, diagnostyki i programowania samochodów BMW i MINI. Naszym priorytetem numer jeden jest zapewnienie pierwszorzędnej pomocy każdemu z naszych klientów.
Aby zapewnić Ci mobilność przez cały czas, kiedy pracujemy nad Twoim samochodem, z przyjemnością wypożyczymy Ci pojazd zastępczy.

Jesteśmy nie autoryzowanym dealerem BMW i MINI, dlatego możesz u nas kupić części i dodatki. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki wybór opcji od sprawdzonych producentów w konkurencyjnych kosztach dzięki dużej sieci powiązań biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego klienta.

Serwis BMW Warszawa

Serwis BMW w Warszawie
Rekompensata strat poniesionych w wyniku nieszczęśliwego wypadku
Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami blacharsko-lakierniczymi, w tym likwidacją skutków wypadku i wypadku samochodowego, likwidacją szkód powypadkowych, usuwaniem szkód parkingowych, a także niepieniężną likwidacją likwidacji szkód cywilnych OC z ubezpieczeniem OC i komunikacyjnym. Dostarczymy Ci pojazd zastępczy wraz z oryginalnymi częściami na czas prac nad Twoim pojazdem. Przeprowadzimy Cię przez niezbędne procesy, aby ubiegać się o dowolne ubezpieczenie i otrzymać od nich płatność.

Elektryk do Samochodów BMW Warszawa

Kodowanie usług i specjalności dla F10, F30, G20, G30, G05, G01, F15, F16, F26, G20 i G11

Model samochodu BMW M4 GTS przechodzi renowację blacharsko-lakierniczą po uszkodzeniu i awarii.

48 thoughts on “SEKCJA ZWŁOK, SKRZYNIA ROZDZIELCZA 4X4, REDUKTOR, PLANETARNY MECHANIZM RÓŻNICOWY.

 1. A może silnik był uszkodzony sterujący reduktorem, bo cała przekładnia poza tym że mogła być głośniejsza powinna działać z takim luzem.

 2. omówić już istniejący mechanizm ,ale inżynier który to wymyślił i zaprojektował ,to musiał mieć głowe ,tym bardziej ,ze nie było symulacji komputerowych jak dziś !

 3. To sie poprawnie w jezyku angielskim nazywa Transfer Case. Czyli specjalna skrzynia z systemem wlaczania i wylaczanie systemu 4X4 .
  Bardzo podobne skrzynie przekazu kiedys mialy wojskowe GAZ-y i UAZY. tyle ze zamiast silnika elektrycznego mialy przelaczane raczka mechanicznie
  z kabiny kierowcy. Pozdrawiam Krisa.

 4. Bardzo fajny materiał 🙂 Mam prośbę, może mógłbyś zgłębić temat samej blokady w tej skrzyni. Ponieważ ta skrzynia (245) oprócz blokady załączanej mechanicznie wraz z redukcją biegu, posiada blokadę cierną przy jeździe na zwykłym przełożeniu. Blokada spina się automatycznie przy różnicy w prędkości obrotowej osi przedniej i tylnej. Pozdrawiam

 5. Witam czy podczas skręcania i jazdy na wprost przy większej mocy jest możliwość że w reduktorze posypały się tryby bo aż szarpie a wszystko niesie się z reduktora a najgorzej przy skręcaniu?

 6. Jest Panie Chrisie jeszcze taka ewentualność, że użytkownik tej skrzyni nie był do końca kompetentny w tym co robił i najzwyczajniej w świecie blokował napędy i katował Jeepa na asfalcie. Następstwem tychże czynów jest rozdupcenie mechanizmu różnicowego. Szanujmy przekładnie planetarne, gdyż na to zasługują.

 7. tu się schował ten filmik…! bjutifuuul! Profesorku, dopisz sobie w tytule, że to jeep, nv245 czy coś tam to większa RZESZA sobie zbada na pewno 🙂 wiem, bo szukałem jak to działa 🙂 btw. dzięki za odpowiedź pod innym filmem 🙂

 8. Pytanie czy w tym mechanizmie różnicowym przenoszony moment obrotowy na przednią i tylną oś jest przenoszony w stosunku 50:50 % czy może tył 60 % przód 40 %.?
  Poza tym jak zawsze szacun za włożoną pracę i przekazywanie wiedzy.

 9. Ło mam grand cziroka, ino starszego, aż mnie zaciekawiło na ile mam podobny reduktor, tym bardziej, że właśnie jak oglądam ten film to ścieka mi z niego stary olejek. 😀 Dzięki sorze i sponsorze obiektu za film.

 10. super materiał i swoją drogą ciekawe rozwiązanie, widać że dano inżynierowi rozwinąć fantazję. ciekawe gdzie to rozwiązanie wykazuje przrwagę nad klasycznym układem różnocowym.

 11. Świetny materiał! Proponuję zainwestować w kamerę montowaną na np. głowie abyś mógł posługiwać się dwoma rękami w trakcie nagrywania. W tym filmiku wyraźnie to widać, że brakuje takiej kamerki. Jeszcze gorzej było jak pokazywałeś spód Nissana Patrola (w jednej ręce kamera, a w drugiej latarka) 🙂

 12. Dzięki za wżóte 😉 Jakbyś miał zaprzyjaźniony szrot to mógłbyś więcej ciekawych rzeczy pokazać.Jeśli chodzi o skrzynie biegów to najlepsza jest od Renault 25 ,rozkręcana jest wzdłuż i po zdjęciu jednej połówki i tak wszystko działa nie trzeba nic ciąć.Miałem dwa takie auta ale niestety wszystko na złom poszło.No jeszcze popatrze;-).Hi widziałeś auto z napędem na przód gdzie do wymiany sprzęgła nie potrzeba odkręcać silnika od skrzyni ???? To Ford Taunus 1,2/2,0V rok 1968 /72 .Wymiana 4 śrubki od osłony dolnej ,6 śrubek od docisku i jedna duża z tyłu skrzyni i chyba jeden zeger .Wymianka jakieś nie całą godzinkę z kawką na spokojnie. Dlatego lubię klasyki ,mają niestandartowe rozwiązania .Pozdrówka

 13. Profesorze cały czas lekcje na najwyższym poziomie! Taki mały szczegół w 14:11 za który kiedyś zostałem ostro poprawiony przez nauczyciela. Na wypchnięty materiał na krawędziach i nie tylko, mówi się graT nie graD

  Ps. Nie zapomnę dnia w którym jako uczeń dostałem własny gratownik i po kilkudziesięciu minutach jego używania byłem zmęczony jak po całym dniu na budowie. Żeby się nauczyć "powiedzmy że dobrze" obrabiać krawędzie tym narzędziem, zeszło mi łącznie dobrych kilka godzin i bolące ręce, dłonie i kupa wysiłku. Taka rada od brata "gratownik musi "sam iść", nic na siłę bo sobie zrobisz krzywdę jak ci się nożyk złamie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!