Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

Samodzielne czyszczenie kolektora dolotowego bez jego demontażu! #101_NaprawOglądaj „101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki

Pobrane z Youtube Kompleksowa obsługa pojazdów marki BMW serwisowanych w Warszawie. Ekspertów w swoich nagraniach, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Jak naprawić swój samochód! profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Sprawdzona i sprawdzona usługa. Absolutny szczyt dbałości o klienta. Szybkość realizacji zamówienia. Wieloletnie doświadczenie w branży Jeśli masz problemy z obsługą lub układem elektrycznym w swoim BMW, skorzystaj z zaniesienia do autoryzowanej stacji naprawczej w celu uzyskania pomocy. Zatrudniaj wykwalifikowaną pomoc, zamiast tworzyć wszystko na własną rękę. Ta lokalizacja oferuje specjalistyczną naprawę BMW, a także chip tuning i kodowanie, a także skanowanie narzędzi. Stosujemy oprogramowanie, które zapewnia, że Twoje BMW lub MINI jest zawsze w najlepszym stanie technicznym. naprawy urządzeń EGR, DPF, ADDBLUE, SCR AGR oraz konserwacja i serwis urządzeń elektrycznych. Naprawy powypadkowe, mechanika samochodowa oraz ocena wykonania pojazdów mechanicznych to tylko niektóre z naszych ekskluzywnych. Kompletne wyposażenie Twojego samochodu.

Mechanika samochodowa do pojazdów BMW
Każdy przypadek w przypadku prac mechanicznych, jak i elektrycznych w pojeździe, należy wziąć pod uwagę przy pomocy autoryzowanego dealera BMW. Skorzystaj z pomocy przeszkolonych specjalistów. W przypadku pojazdów BMW zapewniamy szereg usług eksperckich, w tym diagnostykę, tuning chipów, kodowanie i konserwację. Wykonujemy oprogramowanie w pojeździe, które odpowiada za prawidłowe działanie twojego pojazdu BMW lub MINI. Naprawy układu EGR, a także serwis DPF, ADDBLUE, SCR AGR, a także serwis pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, konserwacja pojazdów i likwidacja obsługi tylko niektórych z usług, które świadczymy. Wszystko, czego potrzebuje Twój samochód.

Serwis i naprawa BMW
Najlepsza możliwa jakość przy uwzględnieniu opcji daty. Dowiedz się, dlaczego warto wiedzieć z naszych usług. Członkowie naszego zespołu techników BMW pracowali w autoryzowanych stacjach obsługi wielu innych marek, w tym jak Audi i Mercedes, i zebrali niezwykłe doświadczenie w trakcie swojej kariery zawodowej. Ostatnie doświadczenie naszych mechaników samochodowych w pracy w salonach dealerskich na terenie Warszawy, takich jak BMW Motors Warszawa, Bavaria Motors, BMW Inchcape Motor Warszawa, przygotowało ich wykonanie w pełni profesjonalnej obsługi pojazdów marki BMW i Mini.

Warsztat samochodowy specjalizacja Auta BMW

Ze względu na rozległość i dogłębność naszej wiedzy aspekty techniczne i obsługi klienta w naszej ofercie są najwyższej możliwej jakości (potwierdzone certyfikatami BMW AG). Nasza firma jest zbudowana na zasadach terminowości, niezawodności i utrzymywania otwartej linii komunikacji z naszymi klientami; to nie są tylko slogany.

Serwis BMW w Warszawie
Jeśli oddasz nam swój samochód, sporządzimy kompleksowy raport oraz wycenę niezbędnych napraw. Nasze ceny są zawsze w 100% przejrzyste i nigdy nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki naszemu doświadczeniu w naprawie samochodów oraz znajomości kryteriów, jakie muszą spełniać oficjalne służby, jesteśmy w stanie ocenić, który sposób postępowania zapewni najlepsze rezultaty w konkretnej sytuacji. Czasem konieczne jest odejście od utartych schematów, ale jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania i podjąć wyzwanie. Konserwacja zapobiegawcza i dostrajanie ruchomych elementów
Jesteśmy prywatną firmą, która ma ugruntowaną reputację lidera w branży serwisu, diagnostyki i programowania samochodów BMW i MINI. Naszym priorytetem numer jeden jest zapewnienie pierwszorzędnej pomocy każdemu z naszych klientów.
Aby zapewnić Ci mobilność przez cały czas, kiedy pracujemy nad Twoim samochodem, z przyjemnością wypożyczymy Ci pojazd zastępczy.

Jesteśmy nie autoryzowanym dealerem BMW i MINI, dlatego możesz u nas kupić części i dodatki. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki wybór opcji od sprawdzonych producentów w konkurencyjnych kosztach dzięki dużej sieci powiązań biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego klienta.

Serwis BMW Warszawa

Serwis BMW w Warszawie
Rekompensata strat poniesionych w wyniku nieszczęśliwego wypadku
Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami blacharsko-lakierniczymi, w tym likwidacją skutków wypadku i wypadku samochodowego, likwidacją szkód powypadkowych, usuwaniem szkód parkingowych, a także niepieniężną likwidacją likwidacji szkód cywilnych OC z ubezpieczeniem OC i komunikacyjnym. Dostarczymy Ci pojazd zastępczy wraz z oryginalnymi częściami na czas prac nad Twoim pojazdem. Przeprowadzimy Cię przez niezbędne procesy, aby ubiegać się o dowolne ubezpieczenie i otrzymać od nich płatność.

Elektryk do Samochodów BMW Warszawa

Kodowanie usług i specjalności dla F10, F30, G20, G30, G05, G01, F15, F16, F26, G20 i G11

Model samochodu BMW M4 GTS przechodzi renowację blacharsko-lakierniczą po uszkodzeniu i awarii.

24 thoughts on “Samodzielne czyszczenie kolektora dolotowego bez jego demontażu! #101_Napraw

 1. Nie , nie no kurllla nieee , kolektor zalepia się od jazdy na żółwia to raz , wymian oleju " long life" to dwa a samo czyszczenie dolotu to tylko dobry środek , pędzel, sprężarka czy szmaty. Tym razem reklama nie trafiona.

 2. No to jak, wszystko jest robione żeby diesel miał jak najmniej powietrza, klapki egr i cholera wie jeszcze, a Ty myślisz ze czyszczenie kolektora ma sens. Nie ma. Czyscie klapę gaszącą, nic więcej bo to sensu nie ma.

 3. Kol zadaj sobie pytanie dlaczego i skąd się wziął taki syfilis w kolektorze ja mam rozwiązane 7 lat wstecz a cały kolektor ssący od filtra do zaworów jest czyściutki jak pokrycie twojej głowy pomyśl i odpowiedz

 4. Z całym szacunkiem. Samochodami zajmuje się. Hobbistycznie.
  Najlepsza metoda jest. Wykręcenie. Na zewnątrz i jeśli jest kolektor że stopu aluminium o najlepszą metodą jest jego wypalenie z pomocą małej ilości benzyny na rozpałkę i wysypanie popiołu. Mycie jest dla ludzi którzy lubią się mazać z życiu bądź pędzlem.
  Kolektor wtedy w środku jak nowy.
  Ale taki urok aut na gnojówkę.
  W dieslach kilkuletnich pierwsze co należy zrobić to właśnie ogarnąć kolektor ssący i Koszyk pompy paliwa w zbiorniku (filtr wstępny pompy paliwa) który jest zawalony parafiną z paliwa. I ogólnie wyczyścić zbiornik paliwa. To w dużej mierze poprawia elastyczność silnika.
  Ale tak to już jest że połowa diesli wiekowych na naszych drogach przyzwyczaiła swoich właścicieli i kierowców do mało znaczących ich zadaniem zaniechań (brudny dolot, zawalona geometria turbosprężarki, czy. Zawalone sitko w zbiorniku paliwa) do tego aby nie jeździć oddychających pełna piersią diesli.
  A jeździć autem którego potencjał silnika jest średnio obniżony a kierowca do tego w zasadzie przyzwyczajony.

 5. Witam serdecznie. Kolektor ssący najbezpieczniej jest chyba czyścić co 30 tysięcy kilometrów. Ja w swoim prywatnym samochodzie czyszczę kolektor co druga/trzecia wymianę oleju 🙂 Pozdrawiam cały zespół TVN Turbo

 6. co jeśli w audi a6 c6 3.0TDI dałem preparat jetchem do czyszczenia dolotu na pracującym silniki, tam na śrubę na przypustnicy, szło na kolektory, klapy wirowe i niżej, tzn dawałem po 2 po 3 sekundy i było ok, ale jak dałem ciągiem, to silnik zaczął metalicznie pracować, szybko wyłączyłem, ale jakieś kilka sekund jeszcze pracował aż zgasł, taki był dzwięk jak z traktora, tak jakby go poddusiłem. Po 5 minutach nie mogłem odpalić, nawet rozrusznik nie drgnął. Później po kolejnych 5 minutach odpalił i chwilę dziwnie pracował ale się unormowało. Auto obecnie bez żadnych niepokojących objawów. Przyspiesza bardzo dobrze i nic nie słychać. Pytanie, czy tym preparatem go tylko poddusiłem, czy może coś poważniejszego mogło się stać ?

 7. Zdradzę Wam Tani i sprawdzony sposób: Zdemontuj kolektor, zalej gorącą woda, wsyp kreta. Testowałem na plastikowym z klapami wirowymi ( trzeba odkręcić nastawnik) Działa cuda 👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!