Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

Kasowanie inspekcji serwisowej BMW E39 Serii 5 (przegląd wymiana oleju reset serwis)Reset inspekcji olejowej (wezwania serwisowego) w BMW Serii 5 E39 można przeprowadzić samemu bez komputera diagnostycznego. Po wymianie oleju, filtrów oraz kontroli pozostałych podzespołów (jak hamulce, zawieszenie, układ kierowniczy) należy wykonać kasowanie wezwania.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

source Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

12 thoughts on “Kasowanie inspekcji serwisowej BMW E39 Serii 5 (przegląd wymiana oleju reset serwis)

 1. Podobno w latach przed 2000 trzeba zewrzeć piny 7 i 19 pod maska na 15s. Mi jednak zadziałał twój sposób i na te kreski i na ten pomarańczowy zegar. Dzięki!

 2. Podczas kasowanie zaswiecila mi sie zolta kontrolka z dwoma samochodami. Pomiedzy zegarami obok zoltej kontrolki ASR i nie moge tego wylaczyc ani znalezc co to jest. Jeszcze raz Zolta kontrolka przedstawiajace dwa male samochody jeden za drugim co to jest?

 3. Witam nie pokazują mi się żadne kontrolki w lewym oknie może wiesz czym to jest spowodowana, robiąc jak pokazujesz to tak jak by kasowanie inspekcji nie było możliwe

 4. zrobilem 1 level i zniknelo oil inspection
  zabralem sie za drugi:
  przytrzymalem lewy,kluczyk na pozycje 1.
  pokazalo sie jak na obrazku,zatwierdzilem,zatwierdzilem i zatwierdzilem i zniknelo
  odpalan auto i mam kreseczki i zegar.
  wiec za cholere nie znika mi to

 5. a ma ktoś pomysł jak zresetować kontrolkę zużycia klocków po zmianie na nowe, ? czujnik również wymieniłem na nowy a mimo to świeci się dalej ???odłączanie aku i przytrzymywanie hamulca nie pomogło ,

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!