Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

Jak podpiąć kabel OBD z telefonem aby wypalić filtra DPF FAP przez aplikacje i nie tylko. Vlog#9Witam.
Chciałbym podzielić się z wami jak podpiąć kabel OBD do telefonu komórkowego i kontrolować wypalanie DPF poprzez aplikacje. Zapraszam do oglądania.

kabel z aliexpress BMW INPA K DCAN K + CAN układ FTDI USB interfejs diagnostyczny INPA

Zapraszam na inne filmy z pobytu w Chorwacji.
https://www.youtube.com/user/ufokking/playlists

Wsparcie:
https://tipeo.pl/ufokking Tu możesz wpłacić za pomocą Paypal, BLIKa, karty płatniczej lub SMS-a

https://www.paypal.me/romanbandura

A znasz Airbnb? Zarejestruj się za pomocą mojego linku, a otrzymasz do 146 zł zniżki na swoją pierwszą podróż.
https://cutt.ly/AIRBNB-ROMANB

Pobrane z Youtube Kompleksowa obsługa pojazdów marki BMW serwisowanych w Warszawie. Ekspertów w swoich nagraniach, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Jak naprawić swój samochód! profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Sprawdzona i sprawdzona usługa. Absolutny szczyt dbałości o klienta. Szybkość realizacji zamówienia. Wieloletnie doświadczenie w branży Jeśli masz problemy z obsługą lub układem elektrycznym w swoim BMW, skorzystaj z zaniesienia do autoryzowanej stacji naprawczej w celu uzyskania pomocy. Zatrudniaj wykwalifikowaną pomoc, zamiast tworzyć wszystko na własną rękę. Ta lokalizacja oferuje specjalistyczną naprawę BMW, a także chip tuning i kodowanie, a także skanowanie narzędzi. Stosujemy oprogramowanie, które zapewnia, że Twoje BMW lub MINI jest zawsze w najlepszym stanie technicznym. naprawy urządzeń EGR, DPF, ADDBLUE, SCR AGR oraz konserwacja i serwis urządzeń elektrycznych. Naprawy powypadkowe, mechanika samochodowa oraz ocena wykonania pojazdów mechanicznych to tylko niektóre z naszych ekskluzywnych. Kompletne wyposażenie Twojego samochodu.

Mechanika samochodowa do pojazdów BMW
Każdy przypadek w przypadku prac mechanicznych, jak i elektrycznych w pojeździe, należy wziąć pod uwagę przy pomocy autoryzowanego dealera BMW. Skorzystaj z pomocy przeszkolonych specjalistów. W przypadku pojazdów BMW zapewniamy szereg usług eksperckich, w tym diagnostykę, tuning chipów, kodowanie i konserwację. Wykonujemy oprogramowanie w pojeździe, które odpowiada za prawidłowe działanie twojego pojazdu BMW lub MINI. Naprawy układu EGR, a także serwis DPF, ADDBLUE, SCR AGR, a także serwis pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, konserwacja pojazdów i likwidacja obsługi tylko niektórych z usług, które świadczymy. Wszystko, czego potrzebuje Twój samochód.

Serwis i naprawa BMW
Najlepsza możliwa jakość przy uwzględnieniu opcji daty. Dowiedz się, dlaczego warto wiedzieć z naszych usług. Członkowie naszego zespołu techników BMW pracowali w autoryzowanych stacjach obsługi wielu innych marek, w tym jak Audi i Mercedes, i zebrali niezwykłe doświadczenie w trakcie swojej kariery zawodowej. Ostatnie doświadczenie naszych mechaników samochodowych w pracy w salonach dealerskich na terenie Warszawy, takich jak BMW Motors Warszawa, Bavaria Motors, BMW Inchcape Motor Warszawa, przygotowało ich wykonanie w pełni profesjonalnej obsługi pojazdów marki BMW i Mini.

Warsztat samochodowy specjalizacja Auta BMW

Ze względu na rozległość i dogłębność naszej wiedzy aspekty techniczne i obsługi klienta w naszej ofercie są najwyższej możliwej jakości (potwierdzone certyfikatami BMW AG). Nasza firma jest zbudowana na zasadach terminowości, niezawodności i utrzymywania otwartej linii komunikacji z naszymi klientami; to nie są tylko slogany.

Serwis BMW w Warszawie
Jeśli oddasz nam swój samochód, sporządzimy kompleksowy raport oraz wycenę niezbędnych napraw. Nasze ceny są zawsze w 100% przejrzyste i nigdy nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki naszemu doświadczeniu w naprawie samochodów oraz znajomości kryteriów, jakie muszą spełniać oficjalne służby, jesteśmy w stanie ocenić, który sposób postępowania zapewni najlepsze rezultaty w konkretnej sytuacji. Czasem konieczne jest odejście od utartych schematów, ale jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania i podjąć wyzwanie. Konserwacja zapobiegawcza i dostrajanie ruchomych elementów
Jesteśmy prywatną firmą, która ma ugruntowaną reputację lidera w branży serwisu, diagnostyki i programowania samochodów BMW i MINI. Naszym priorytetem numer jeden jest zapewnienie pierwszorzędnej pomocy każdemu z naszych klientów.
Aby zapewnić Ci mobilność przez cały czas, kiedy pracujemy nad Twoim samochodem, z przyjemnością wypożyczymy Ci pojazd zastępczy.

Jesteśmy nie autoryzowanym dealerem BMW i MINI, dlatego możesz u nas kupić części i dodatki. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki wybór opcji od sprawdzonych producentów w konkurencyjnych kosztach dzięki dużej sieci powiązań biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego klienta.

Serwis BMW Warszawa

Serwis BMW w Warszawie
Rekompensata strat poniesionych w wyniku nieszczęśliwego wypadku
Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami blacharsko-lakierniczymi, w tym likwidacją skutków wypadku i wypadku samochodowego, likwidacją szkód powypadkowych, usuwaniem szkód parkingowych, a także niepieniężną likwidacją likwidacji szkód cywilnych OC z ubezpieczeniem OC i komunikacyjnym. Dostarczymy Ci pojazd zastępczy wraz z oryginalnymi częściami na czas prac nad Twoim pojazdem. Przeprowadzimy Cię przez niezbędne procesy, aby ubiegać się o dowolne ubezpieczenie i otrzymać od nich płatność.

Elektryk do Samochodów BMW Warszawa

Kodowanie usług i specjalności dla F10, F30, G20, G30, G05, G01, F15, F16, F26, G20 i G11

Model samochodu BMW M4 GTS przechodzi renowację blacharsko-lakierniczą po uszkodzeniu i awarii.

14 thoughts on “Jak podpiąć kabel OBD z telefonem aby wypalić filtra DPF FAP przez aplikacje i nie tylko. Vlog#9

 1. Kupując Adapter Vgate bluetooth 4.0 Ktory darmowe aplikacji obd2 polecasz do BMW E46 316ti 2001? z funkcji czytania kodów więcej niż z modułem silnik nawet mogę płacić jednorazowe do żywotność tylko proszę żadne co miesiącznie opłat. Używam Iphona/Ipad.
  A gdybym chciał korzystać z opcji pokazane na ten filmiku, jako osoba ktory używa appla, wystarczy kupuję kabla OTG z koncówki lightning i kupię K+D CAN INPA kabla z klejonym Linkiem oprogramowania, wystarczy ściągać i nagrać ten program na Ipadzie i mogę już oprogramowanie ściagać na Iphone 8 lub Ipad mini i będę mogł łączyć z swoim autem prawda?

 2. Czy wersja aplikacji płatna vs lite robi różnicę przy podłączeniu?

  Mam kabel, na którym Inpa z laptopa działa, nie ma ona tego przełącznika jak w Panskim filmie.
  Ale mimo podłączenia, aplikacja wykrywa kabel… Ale pozbiej już nie może się połączyć, sugestie typu aby włączyć zapłon itd…

  Pytanie czy różnica jest w wersji aplikacji

 3. Wyłącz opcję 'Czytaj live data blokami' i adapter bezprzewodowy będzię nadal działał prawidłowo. Ta opcja w autuach przed 2008 nie działa prawidłowo z adapterami bezprzewodowymi.

 4. Witam, super filmik. Jest tych kabli bardzo dużo, czy mógłbym poprosić na maila konkretny link który kabel kupić, by pasował do aplikacji ( oczywiście działa z aplikacją pełną (płatną) ze sklepu google.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!