Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

BMW silnik 330d,kolektor ssący,zawór EGR,świece żarowe,sterownik świec,wymiana,czyszczenie,demontażWitam próbuje pomóc w temacie wymiany , demontażu , naprawy , czyszczenie , samochód BMW 330 D , silnik 3,0 6 cylindrów diesel. Kolektor ssący , świece żarowe, sterownik świec żarowych , króciec wodny , klapy kolektora , zawór egr.
Pozdrawiam Sławek Nowa Sól.

source Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

22 thoughts on “BMW silnik 330d,kolektor ssący,zawór EGR,świece żarowe,sterownik świec,wymiana,czyszczenie,demontaż

  1. Jeżeli chodzi o kolektor to używałem MOJE AUTO EGR CLEANER to ten nagar odskakiwał od kolektora a też kupiłem kilka preparatow niemniej napewno mechanicznie trzeba trochę pomóc, w końcu kupiłem nowy kolektor w dobrej cenie był i sobie odpuściłem te czyszczenie napewno dokładnie doczyscic jest ciężko a kolektor w ropie się moczył ze dwa dni i bez żadnego efektu. To moje doświadczenia pozdro

  2. Szukałem tylko przekaźnika świec. Świetnie pokazany. Ładnie objaśnione, jak do niego podejść, jakim kluczem go odkręcić. I że bez zdejmowania kolektora ssącego… no właśnie, tego już nie wiadomo… spróbuję, może da się odkręcić bez zdejmowania kolektora.

  3. Ostatniej części podszybia nie trzeba zdejmować… ale jak się zdjęło, to trze dokładnie zapiąć do szyby, bo inaczej w czasie deszczu powódź we wnętrzu i dużą szansa, że wentylator do wymiany, a i junction box wilgoci nie lubi.

  4. Witam fajnie się Pana ogląda, a czy jeśli klapy są usunięte to czy wężyk podcisnienia na egierze i gruszce jest nadal istotny i spełnia swoją funkcję?
    Pozdrawiam serdecznie

  5. Witam.Mam problem z e90 m57t2 231 km. Samochód po dłuższym postoju a tym bardziej przy występujących niskich temperaturach z rana ciężko odpala. Musi kręcić i kręcić… W okresie kiedy było jeszcze ciepło również były problemy ale oczywiście w mniejszym stopniu . Co to może być

  6. Kurde dwa tygodnie temu ściąłem kolektor dzisaj zaczął cykać elektrozawór od egr tak patrzę czy da rade wymienić bez ściągania kolektora..

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!