Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

BMW M5 F90 NAPRAWA BLACHARSKA

source Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

21 thoughts on “BMW M5 F90 NAPRAWA BLACHARSKA

  1. Jedyne co bym poprawił to sposób usuwania lakieru. Ja robie to tzw włosami murzyna na polerce i mają tą przewagę nad tarczami listkowymi że nie pozostawiają dużych rys na blasze i nie trzeba ich później likwidować przed szpachlowaniem. Pozdro ze Zdolnego Śląska

  2. A moze ta podłoga cześciowo tak wyglada po poprzednim dzwonie i czesc po prostu uszkodzeń nie była wtedy zrobiona jak trzeba i teraz bedzie miał Pan przez to dodatkowej roboty jak zwykle ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!