Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

BMW i3/i3s | Odpowiadamy na wszystko to o co chciałbyś zapytać! | Ciekawostka Bawaria Motors TVW tym odcinku pokazujemy różnice pomiędzy BMW i3, a mocniejszym BMW i3s i odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytania tj. kiedy przyjechać na serwis? jak zwiększyć zasięg? co z baterią w używanym aucie? jak ładować?

#BMW #BMWi3 #BMWi3s #i3 #i3s #AutoElektryczne #BawariaMotors #BawariaMotorsTV

SUBSKRYBUJ nasz kanał i bądź na bieżąco – https://bit.ly/3hITUkS

Nasza strona www: https://www.bawariamotors.pl/
Instagram (BMW) https://www.instagram.com/bmw_bawariamotors/
Instagram (MINI) https://www.instagram.com/mini_bawariamotors/

Link do naszego sklepu online z Kolekcją Lifestyle BMW i MINI (ubrania, akcesoria): http://www.e-bmwshop.pl/

Prowadzący: Krzysztof Kopik
Gość: Adrian Szpakowski
Konsultacja merytoryczna: Robert Wójcik
Redakcja scenariusza: Marcin Szprot
Produkcja: Filmum http://www.filmum.pl
Zdjęcia: Krzysztof Kopik
Montaż: Oliwier Uchmański
Animacje: www.onespark.pl

Spis treści:
00:00 – WSTĘP
00:40 – Porównanie BMW i3 i i3s – wygląd
01:30 – Porównanie BMW i3 i i3s – osiągi
03:11 – Jak wygląda serwis BMW i3/i3s?
04:39 – Co z baterią w używanym aucie?
05:32 – Jak zwiększyć zasięg?
06:47 – Pompa ciepła.
07:26 – Materiały użyte do produkcji.
08:50 – Wyposażenie.
10:23 – Zalety jazdy autem elektrycznym.
10:39 – Dedykowana kolekcja BMW Lifestyle.
11:00 -Jak ładować?
11:16 – Zakończenie.

Muzyka użyta w filmie została wykorzystana na mocy licencji zakupionej w Artlist.io przez Filmum – Produkcja filmowa.

Pobrane z Youtube Kompleksowa obsługa pojazdów marki BMW serwisowanych w Warszawie. Ekspertów w swoich nagraniach, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Jak naprawić swój samochód! profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Sprawdzona i sprawdzona usługa. Absolutny szczyt dbałości o klienta. Szybkość realizacji zamówienia. Wieloletnie doświadczenie w branży Jeśli masz problemy z obsługą lub układem elektrycznym w swoim BMW, skorzystaj z zaniesienia do autoryzowanej stacji naprawczej w celu uzyskania pomocy. Zatrudniaj wykwalifikowaną pomoc, zamiast tworzyć wszystko na własną rękę. Ta lokalizacja oferuje specjalistyczną naprawę BMW, a także chip tuning i kodowanie, a także skanowanie narzędzi. Stosujemy oprogramowanie, które zapewnia, że Twoje BMW lub MINI jest zawsze w najlepszym stanie technicznym. naprawy urządzeń EGR, DPF, ADDBLUE, SCR AGR oraz konserwacja i serwis urządzeń elektrycznych. Naprawy powypadkowe, mechanika samochodowa oraz ocena wykonania pojazdów mechanicznych to tylko niektóre z naszych ekskluzywnych. Kompletne wyposażenie Twojego samochodu.

Mechanika samochodowa do pojazdów BMW
Każdy przypadek w przypadku prac mechanicznych, jak i elektrycznych w pojeździe, należy wziąć pod uwagę przy pomocy autoryzowanego dealera BMW. Skorzystaj z pomocy przeszkolonych specjalistów. W przypadku pojazdów BMW zapewniamy szereg usług eksperckich, w tym diagnostykę, tuning chipów, kodowanie i konserwację. Wykonujemy oprogramowanie w pojeździe, które odpowiada za prawidłowe działanie twojego pojazdu BMW lub MINI. Naprawy układu EGR, a także serwis DPF, ADDBLUE, SCR AGR, a także serwis pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, konserwacja pojazdów i likwidacja obsługi tylko niektórych z usług, które świadczymy. Wszystko, czego potrzebuje Twój samochód.

Serwis i naprawa BMW
Najlepsza możliwa jakość przy uwzględnieniu opcji daty. Dowiedz się, dlaczego warto wiedzieć z naszych usług. Członkowie naszego zespołu techników BMW pracowali w autoryzowanych stacjach obsługi wielu innych marek, w tym jak Audi i Mercedes, i zebrali niezwykłe doświadczenie w trakcie swojej kariery zawodowej. Ostatnie doświadczenie naszych mechaników samochodowych w pracy w salonach dealerskich na terenie Warszawy, takich jak BMW Motors Warszawa, Bavaria Motors, BMW Inchcape Motor Warszawa, przygotowało ich wykonanie w pełni profesjonalnej obsługi pojazdów marki BMW i Mini.

Warsztat samochodowy specjalizacja Auta BMW

Ze względu na rozległość i dogłębność naszej wiedzy aspekty techniczne i obsługi klienta w naszej ofercie są najwyższej możliwej jakości (potwierdzone certyfikatami BMW AG). Nasza firma jest zbudowana na zasadach terminowości, niezawodności i utrzymywania otwartej linii komunikacji z naszymi klientami; to nie są tylko slogany.

Serwis BMW w Warszawie
Jeśli oddasz nam swój samochód, sporządzimy kompleksowy raport oraz wycenę niezbędnych napraw. Nasze ceny są zawsze w 100% przejrzyste i nigdy nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki naszemu doświadczeniu w naprawie samochodów oraz znajomości kryteriów, jakie muszą spełniać oficjalne służby, jesteśmy w stanie ocenić, który sposób postępowania zapewni najlepsze rezultaty w konkretnej sytuacji. Czasem konieczne jest odejście od utartych schematów, ale jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania i podjąć wyzwanie. Konserwacja zapobiegawcza i dostrajanie ruchomych elementów
Jesteśmy prywatną firmą, która ma ugruntowaną reputację lidera w branży serwisu, diagnostyki i programowania samochodów BMW i MINI. Naszym priorytetem numer jeden jest zapewnienie pierwszorzędnej pomocy każdemu z naszych klientów.
Aby zapewnić Ci mobilność przez cały czas, kiedy pracujemy nad Twoim samochodem, z przyjemnością wypożyczymy Ci pojazd zastępczy.

Jesteśmy nie autoryzowanym dealerem BMW i MINI, dlatego możesz u nas kupić części i dodatki. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki wybór opcji od sprawdzonych producentów w konkurencyjnych kosztach dzięki dużej sieci powiązań biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego klienta.

Serwis BMW Warszawa

Serwis BMW w Warszawie
Rekompensata strat poniesionych w wyniku nieszczęśliwego wypadku
Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami blacharsko-lakierniczymi, w tym likwidacją skutków wypadku i wypadku samochodowego, likwidacją szkód powypadkowych, usuwaniem szkód parkingowych, a także niepieniężną likwidacją likwidacji szkód cywilnych OC z ubezpieczeniem OC i komunikacyjnym. Dostarczymy Ci pojazd zastępczy wraz z oryginalnymi częściami na czas prac nad Twoim pojazdem. Przeprowadzimy Cię przez niezbędne procesy, aby ubiegać się o dowolne ubezpieczenie i otrzymać od nich płatność.

Elektryk do Samochodów BMW Warszawa

Kodowanie usług i specjalności dla F10, F30, G20, G30, G05, G01, F15, F16, F26, G20 i G11

Model samochodu BMW M4 GTS przechodzi renowację blacharsko-lakierniczą po uszkodzeniu i awarii.

9 thoughts on “BMW i3/i3s | Odpowiadamy na wszystko to o co chciałbyś zapytać! | Ciekawostka Bawaria Motors TV

  1. Warto dopłacić do wersji i3s, różnica jest znaczna, auto jest bardziej zwarte, więcej trakcji. Ogólnie do miasta ideolo, duża widoczność, pełna moc od razu po wciśnięciu, więc zmiana pasa/wyprzedzanie mega szybkie. Pedał gazu bardzo fajnie precyzyjnie pracuje, właściwie przy spokojnej jeździe nie potrzeba hamulca. Przez to że jest elektryczny, jest cicho, można odpocząć, dlatego uważam że warto, jeśli ma się dom i jest gdzie ładować. Pozycja za kierownicą nie jest idealna, płytka podłoga ( baterie) siedzi się wysoko ale za to wiecej widać co się dzieje z przodu w korku itd..

  2. O ile mi się w miarę podoba to jest mega tandetny w środku, materiały są dziwne, miejsca dla wysokich osób brak no i cena z kosmosu, przy tych osiągach i zasięgu to wozidełko jest warte max 100 tys

  3. Uzupełnienie do części z porównaniem BMW i3/i3s:
    – niebieskie akcenty w zderzaku występują w parze z kolorem czarnym, białym i grafitowym, natomiast w parze z kolorem niebieskim wstawki w zderzaku są szare,
    – w BMW i3s mamy też szersze opony i zawsze 20 calowe felgi,
    – BMW i3 z pakietem S będzie wyglądało trochę inaczej niż BMW i3s – postaramy się dograć krótki film o tej właśnie wersji jeśli się u nas pojawi 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!