Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

BMW 1150 GS jak naprawić amortyzator Jak regulować amortyzator Jak uzupełnić olej BMW R4VESA manualna. Proste i szybkie usprawnienie tylnego amortyzatora. Uzupełnienie oleju w siłowniku wstępnego napięcia …

Pobrane z Youtube Kompleksowa obsługa pojazdów marki BMW serwisowanych w Warszawie. Ekspertów w swoich nagraniach, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Jak naprawić swój samochód! profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Sprawdzona i sprawdzona usługa. Absolutny szczyt dbałości o klienta. Szybkość realizacji zamówienia. Wieloletnie doświadczenie w branży Jeśli masz problemy z obsługą lub układem elektrycznym w swoim BMW, skorzystaj z zaniesienia do autoryzowanej stacji naprawczej w celu uzyskania pomocy. Zatrudniaj wykwalifikowaną pomoc, zamiast tworzyć wszystko na własną rękę. Ta lokalizacja oferuje specjalistyczną naprawę BMW, a także chip tuning i kodowanie, a także skanowanie narzędzi. Stosujemy oprogramowanie, które zapewnia, że Twoje BMW lub MINI jest zawsze w najlepszym stanie technicznym. naprawy urządzeń EGR, DPF, ADDBLUE, SCR AGR oraz konserwacja i serwis urządzeń elektrycznych. Naprawy powypadkowe, mechanika samochodowa oraz ocena wykonania pojazdów mechanicznych to tylko niektóre z naszych ekskluzywnych. Kompletne wyposażenie Twojego samochodu.

Mechanika samochodowa do pojazdów BMW
Każdy przypadek w przypadku prac mechanicznych, jak i elektrycznych w pojeździe, należy wziąć pod uwagę przy pomocy autoryzowanego dealera BMW. Skorzystaj z pomocy przeszkolonych specjalistów. W przypadku pojazdów BMW zapewniamy szereg usług eksperckich, w tym diagnostykę, tuning chipów, kodowanie i konserwację. Wykonujemy oprogramowanie w pojeździe, które odpowiada za prawidłowe działanie twojego pojazdu BMW lub MINI. Naprawy układu EGR, a także serwis DPF, ADDBLUE, SCR AGR, a także serwis pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, konserwacja pojazdów i likwidacja obsługi tylko niektórych z usług, które świadczymy. Wszystko, czego potrzebuje Twój samochód.

Serwis i naprawa BMW
Najlepsza możliwa jakość przy uwzględnieniu opcji daty. Dowiedz się, dlaczego warto wiedzieć z naszych usług. Członkowie naszego zespołu techników BMW pracowali w autoryzowanych stacjach obsługi wielu innych marek, w tym jak Audi i Mercedes, i zebrali niezwykłe doświadczenie w trakcie swojej kariery zawodowej. Ostatnie doświadczenie naszych mechaników samochodowych w pracy w salonach dealerskich na terenie Warszawy, takich jak BMW Motors Warszawa, Bavaria Motors, BMW Inchcape Motor Warszawa, przygotowało ich wykonanie w pełni profesjonalnej obsługi pojazdów marki BMW i Mini.

Warsztat samochodowy specjalizacja Auta BMW

Ze względu na rozległość i dogłębność naszej wiedzy aspekty techniczne i obsługi klienta w naszej ofercie są najwyższej możliwej jakości (potwierdzone certyfikatami BMW AG). Nasza firma jest zbudowana na zasadach terminowości, niezawodności i utrzymywania otwartej linii komunikacji z naszymi klientami; to nie są tylko slogany.

Serwis BMW w Warszawie
Jeśli oddasz nam swój samochód, sporządzimy kompleksowy raport oraz wycenę niezbędnych napraw. Nasze ceny są zawsze w 100% przejrzyste i nigdy nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki naszemu doświadczeniu w naprawie samochodów oraz znajomości kryteriów, jakie muszą spełniać oficjalne służby, jesteśmy w stanie ocenić, który sposób postępowania zapewni najlepsze rezultaty w konkretnej sytuacji. Czasem konieczne jest odejście od utartych schematów, ale jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania i podjąć wyzwanie. Konserwacja zapobiegawcza i dostrajanie ruchomych elementów
Jesteśmy prywatną firmą, która ma ugruntowaną reputację lidera w branży serwisu, diagnostyki i programowania samochodów BMW i MINI. Naszym priorytetem numer jeden jest zapewnienie pierwszorzędnej pomocy każdemu z naszych klientów.
Aby zapewnić Ci mobilność przez cały czas, kiedy pracujemy nad Twoim samochodem, z przyjemnością wypożyczymy Ci pojazd zastępczy.

Jesteśmy nie autoryzowanym dealerem BMW i MINI, dlatego możesz u nas kupić części i dodatki. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki wybór opcji od sprawdzonych producentów w konkurencyjnych kosztach dzięki dużej sieci powiązań biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego klienta.

Serwis BMW Warszawa

Serwis BMW w Warszawie
Rekompensata strat poniesionych w wyniku nieszczęśliwego wypadku
Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami blacharsko-lakierniczymi, w tym likwidacją skutków wypadku i wypadku samochodowego, likwidacją szkód powypadkowych, usuwaniem szkód parkingowych, a także niepieniężną likwidacją likwidacji szkód cywilnych OC z ubezpieczeniem OC i komunikacyjnym. Dostarczymy Ci pojazd zastępczy wraz z oryginalnymi częściami na czas prac nad Twoim pojazdem. Przeprowadzimy Cię przez niezbędne procesy, aby ubiegać się o dowolne ubezpieczenie i otrzymać od nich płatność.

Elektryk do Samochodów BMW Warszawa

Kodowanie usług i specjalności dla F10, F30, G20, G30, G05, G01, F15, F16, F26, G20 i G11

Model samochodu BMW M4 GTS przechodzi renowację blacharsko-lakierniczą po uszkodzeniu i awarii.

26 thoughts on “BMW 1150 GS jak naprawić amortyzator Jak regulować amortyzator Jak uzupełnić olej BMW R4V

  1. Hi, great explanation. Thank you for that. One question. When I'm looking for the oil, it says it can't be mixed with DOT oil. Do you what type of oil is originally used?

  2. Pytanko – uzupelnilem lej. (r1150RT z 2003) niestety po kilku kreceniach na high and low – olej puscil w gornej czesci amortyzatora. Prawdopodobnie wezyk albo cos na laczeniu z amorem (mam nadzieje). Jest gdziers w necie jak wymontowc amortyzator w r1150RT ? albo dostac sie do tego zezyka od strony amorka?

  3. Wlasnie sprawdzilem u siebie. Tej srubki od tlumienia nie moge odkrecic a jest wkrecona do oporu. Pełnego zakresu tez nie ma a wiec czy moge jezdzic na standard z wkrecona srubka? Dokrecenie pokretla spowoduje jak sadze podniesienie moto a wole zeby bylo nizsze bo mam 178cm. Asfalt i szutry to moj cel podróży. Chodzi tylko o to czy z czasem nie uszkodze tego jak nie bedzie wkrecona na max. Dzieki za ewentualna odpowiedz.

  4. Bardzo profesjonalnie. Niektore media moga sie tylko uczyc od was. Pytanie jakie zawieszenie gdzie sprawdzi sie najlepiej. Jakie tlumienie dobrac na asfalt a jakie na szuter itd…

  5. Hej @jarcco, bardzo fajna instrukcja rewitalizacji regulatora preloadu. Ma też zastosowanie w modelu F650ST/Funduro, gdzie regulator jest identyczny.

    Mam natomiast zastrzeżenia co do Twojej instrukcji ustawienia tłumienia odbicia. Dlaczego twierdzisz, że są odpowiednie nastawy rebound'u dla konkretnego ustawienia preload'u? Przecież to są zupełnie niezależne regulacje i równie dobrze możesz mieć preload ustawiony na minimum z jednocześnie maksymalnym tłumieniem odbicia, jeśli jedziesz po aksamitnie gładkich asfaltach, a nie jesteś ciężkim rider'em.

  6. De Eric – 29/11/2021 Hello ! Thank a lot for sharing your knowledge and experience . I do this maintenance every two years on the shock absorber of my R 1100 RT ( and also on my Honda 650 Deauville ) , but i use only fork oil ( 10W or 20 W ) . It's work very fine …But, I don't use LHM, because the LHM is aggressive in the long term on the rubber of the hoses , it destroys them . ( i had a Citroen Xantia car, with hydraulic suspensions, and the LHM destroyed all the hoses in the system, they had to be changed regularly … ) . So be careful with the hose of your shock absorber …. Use fork Oil, it's works very fine , and for a better result, change also the oil on the pusher on the shock absorber, to do this, you remove the shock absorber, you remove the hose, you empty the puscher, then you fill it with the new Oil …after you 'll have to install the hose, and purge the air …. and refill the small preload adjusment tank again … ( sorry for my bad english…I'm french ) ) Again, thanks for your videos wich are very helful for many peaople !

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!