Loading…

Mechanik BMW Warszawa

Naprawa - Mechanik i Serwis BMW Warszawa - Wykonujemy Naprawy Hamulców, Sprzęgła, Silnika, Zawieszenia, Podzespołów itd. Umów Termin!
Kontakt do Mechanika

1 cz.| BMW 740i E38 | PIERWSZE NAPRAWY | Kamil KuncKamil po godzinach ogarnia swoją BMW 7er.

Zainteresowany/a jesteś moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przed zakupową auta?

Zapraszam do kontaktu.

www.acs-serwis.pl
biuro@acs-serwis.pl
+48 603975574
#acsdzienjakcodzien

source Zwróć się o pomoc do autoryzowanego serwisu BMW, aby dokonać napraw mechanicznych i elektrycznych swojego samochodu. Skorzystaj z pomocy fachowców. Oferujemy profesjonalny serwis, diagnostykę, chip tuning, kodowanie,Mechanika do Auta BMW … Aktualizujemy oprogramowanie samochodu, dzięki czemu Twój pojazd BMW lub MINI będzie sprawne. Naprawy systemów EGR DPF ADDBLUE SCR AGR. Obsługa pojazdów elektrycznych. Naprawy powypadkowe, Mechanika pojazdowa, Likwidacje szkód komunikacyjnych. Wszystko czego potrzebuje twoje auto.

29 thoughts on “1 cz.| BMW 740i E38 | PIERWSZE NAPRAWY | Kamil Kunc

  1. Panowie jeszcze małe pytanko walczę długo z moją Bunia mianowicie … Jak jest silnik zagrzany auto nie chce odpalić .. kręci ale nie umie załapać .. po wystygnięciu silnika auto odpala bez problemu . Wymieniona została pompa progowa ,czujnik wysokiego ciśnienia , czujnik położenia wału ,pompa w baku ,wymienione całe przewody paliwowe ,bak był otwierany zero osadu . Pytanie do was czy możliwe że pompa wysokiego ciśnienia może przepuszczać ?? I dlatego jest problem z odpaleniem ? A może wtrysk ? Szukam konkretnego fachowca nie naciągacza .

  2. Dla laika i amatora to byłaby głupota kupować takie auto… ale dla dopieszczenia przez mechanika jak najbardziej TAK… super seryjka będzie z tym autkiem. Pozdro

  3. Dzięki za pomoc 👍 też kupiłem nie dawno 735i i miałem problem z zmieniarką i nie wpadłem na to żeby płytę odwrotnie włożyć 😅 proszę o więcej filmików to taki laik jak ja może sam coś naprawi , pozdro ✌️

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!